Krēms sejai Bio Hydra, Bioformula

35.00


Viegla emulsija ar intensīvu mitrinošu un nostiprinošu efektu, kurš tiek iegūts pateicoties augu izcelsmes darbīgo ingredientu sinerģiskai iedarbībai. Mitrinošā faktora vielas Phytodermina C un Cyclosystem Complex®  palīdz ādas dabīgajai spējai atjaunot un uzturēt nepieciešamo mitruma līmeni, vienlaicīgi baro ādu un atjauno dabīgo ādas šūnu līdzsvaru. Alantoīns, kuram piemīt spēcīga un nostiprinoša iedarbība uz epidermu, papildina atjaunojošo un aizsargiedarbību. Unikāla visaugstākās kvalitātes aktīvo vielu un izejmateriālu klātbūtne  padara BIOFORMULA BIO HYDRA par efektīvu un drošu līdzekli ilgstošai lietošanai, kurš palīdz saglabāt ādas fizioloģisko stāvokli un aizsargāt to no ārējas vides nelabvēlīgo faktoru iedarbības.

BIOFORMULA BIO HYDRA pie regulāras lietošanas saglabā dabīgo ādas mitrumu, tiek sasniegts svaiguma efekts, uzlabojas ādas izskats.

Lietošana: rūpīgi attīrīt seju. Vieglām masējošām kustībām uzklāt preparātu līdz tas pilnīgi  uzsūcas.

Lietot vismaz reizi dienā.

“Air less” tipa iepakojums nodrošina precīzu preparāta dozēšanu katrā lietošanas reizē līdz pilnīgai tā izmantošanai, tādā veidā veicinot preparāta higiēnisko drošību.

Pirmo reizi uzsākot lietot krēmu, nepieciešams vairākkārtīgi nospiest flakona uzgali.

Derīguma termiņš: 1 gads no atvēršanas brīža.

Bez konservantiem – Klīniski pārbaudīts.