BUJ

Kā es varu apmaksāt interneta veikalā KOSMED izvēlētās preces?

Interneta veikalā KOSMED izvēlētās preces ir iespējams apmaksāt skaidrā naudā vai ar bankas karti klātienē Rīgā, Brīvības ielā 95 (2.stāvā), kā arī internetbankā (Luminor, Swedbank) vai ar maksājumu karti tiešsaistē (VISA/MASTER CARD). Skatīt sīkāk “Piegāde un apmaksa” (Apmaksas veidi un nosacījumi).


Kā es varu saņemt iegādātās preces?

KOSMED interneta veikals piedāvā saņemt iegādātās preces klātienē Rīgā, Brīvības ielā 95 (2.stāvā), ierodoties personīgi un uzrādot personu apliecinošu dokumentu vai atsūtot pilnvarotu personu ar pilnvaru. Tāpat ir iespējams saņemt preces tuvākajā Omniva pakomātā vai ar Omniva kurjera starpniecību sev ērtā adresē. Skatīt sīkāk “Piegāde un apmaksa” (Preces saņemšana).


Cik ātri es varēšu saņemt iegādātās preces?

Tiklīdz pasūtījums būs gatavs saņemšanai, ar Jums sazināsies! Ja visas pasūtītās preces ir noliktavā, pasūtījumu klātienē Rīgā, Brīvības ielā 95 (2.stāvā) var saņemt uzreiz darbadienās no 9.00–17.30. Preci uz Omniva pakomātu vai sev ērtu adresi caur Omniva kurjeru Latvijas teritorijā var saņemt 1-2 darbadienu laikā. Ja nepieciešams precizēt, lūdzu zvaniet pa tālruni +371 26119959 vai arī sūtiet savu jautājumu pa e-pastu info@kosmed.lv.


Cik maksā preču saņemšana?

Preces saņemšana klātienē ir bezmaksas. Preces saņemšana Omniva pakomātā Latvijas teritorijā maksā EUR 1,99+PVN. Preces saņemšanas maksa sev ērtā adresē ar Omniva kurjeru ir atkarīga no piegādes adreses. Pilna pasūtījuma summa ar piegādes maksu ir redzama pie pasūtījuma noformēšanas.


Vai KOSMED interneta veikalā iegādātajām precēm ir garantija?

Jā, preces derīguma termiņš ir tās garantijas laiks. Ja garantijas laikā precei tiek konstatētas kvalitātes problēmas, lūdzam vērsties pie uzņēmuma pārstāvjiem, uzrādot pirkumu apliecinošu dokumentu (čeku, pavadzīmi vai maksājumu apliecinošu kvīti, garantijas talonu, ja tāds ir izsniegts), lai vienotos par tālāko rīcību. Skatīt sīkāk “Garantija un preces atgriešana”.


Vai es varu atgriezt iegādātās preces?

Saskaņā ar LR likumdošanu, interneta veikalos iegādāto preci var atgriezt atpakaļ pārdevējam 14 dienu laikā kopš pirkuma dienas. Skatīt sīkāk “Garantija un preces atgriešana” (Atteikuma tiesību noteikumi un Preču atgriešanas kārtība).


Kādas ir reģistrēta klienta priekšrocības?

Reģistrētam klientam pienākas regulāras atlaides, nav nepieciešamība atkārtoti aizpildīt pasūtījuma datus nākamajā pirkumā, ir iespēja sekot pasūtījuma statusam sistēmā, ir groza pieejamība no jebkuras ierīces un no jebkuras vietas.


Man neizdodas veikt pasūtījumu interneta veikalā KOSMED un/vai es nevaru atrast atbildi uz savu jautājumu. Kā man rīkoties?

Zvaniet pa tālruni +371 26119959 vai arī sūtiet savus jautājumus pa e-pastu info@kosmed.lv, un mēs ar prieku Jums palīdzēsim!